Breza.cz

Parky a zahrady

Zahrada

Krásná zahrada je chloubou každého hrdého majitele, ale zároveň se jedná i o velkou starost. Jednou ze základních starostí patří snaha o to, aby svým miláčkům poskytl dostatek tolik potřebné vláhy. Naštěstí jsou dávno pryč doby, kdy jedinou možností byla konev, hadice a spousta promarněného času s nejistým výsledkem. Zalili jsme málo nebo moc. Nenajdeme naše miláčky shnilé či povadlé.

Dnes tyto starosti odpadají díky automatickým závlahovým systémům poskytujícím mnoho výhod. Hlavní výhodou je bezesporu pravidelné a přiměřené dávkování vody, které se stará o zdravý vzhled Vaší zahrady. O úspoře vody a Vašeho drahocenného času nemluvě.

Automatický závlahový systém se stará o Vaši zahradu sám, aniž musíte vyvíjet jakoukoliv snahu. Vše obstarává plná automatika obsahující časovací spínače a čidla srážek.

Je Vaše zahrada již hotová a bojíte se radikálních zásahů? Nemějte strach, naše firma používá kvalitní zemní frézy, které minimalizují dopad na Vaši zahradu při vysoké přesnosti. Další možností je použití mikrozávlah, kapkových závlah či kombinace více technologií. Se vším Vám samozřejmě poradíme a provedeme Vás od základního návrhu po realizaci.

Parky

Každý rád v obci narazí na oázu klidu, kde může relaxovat a pocítit uklidňující efekt udržované zeleně. Touto oázou jsou různé obecní zahrady a parky. Neobejdou se samozřejmě bez kvalitní závlahy.

Nároky na automatický závlahový systém jsou v tomto případě trošku rozdílné. Výhody však zůstávají stejné. Markantní úspora vody, automatizace.